Byt II

Ložnice pro 5 osob, obývací pokoj s televizí, rádiem, internetem, plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, lednice, mikrovlnka, varná konvice. V koupelně sprcha se sušákem prádla, WC.

Pronájem již od 10.500Kč/týden za 5 dospělých osob. Na každé dítě do 15ti let sleva 200Kč.

Víkendové pobyty za 70% z plné ceny!

Fotogalerie

Byt II

PODROBNOSTI

Dispozice, vybavení, platební a ubytovací podmínky.

Byt II je přízemním Bytem domu A. Byt má samostatný vchod z přední části budovy. Z chodby se vstupuje přímo do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje se vstupuje do ložnice pro 5 osob. Koupelna je samostatn.

Plně vybavená kuchyně – sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednička, dřez, rychlovarná konvice, základní vybavení na vaření a konzumaci jídla. Povlečení a ložní prádlo jsou součástí vybavení bytu.

Při rezervaci se hradí bezhotovostně záloha ve výši 50% ceny ubytování. Zbytek ceny je splatný v hotovosti při Vašem příjezdu. Při zrušení rezervace méně než 7 dní před rezervovaným datem příjezdu, propadá celá záloha jako storno poplatek. V ceně není zahrnuta kauce 2.000Kč na spotřebu el.energie a škody.

Minimální délka pobytu je 7 nocí. Kratší pobyt pouze po osobní domluvě. Byt se při odjezdu vrací řádně uklizený. Nebo je možné objednat závěrečný úklid za 1000 Kč. Příjezdy a ubytování je možné od 14.hod. Odjezdy a vyklizení objektu do 10.hod. Z důvodu alergenů zákaz psů a koček.

Tipy na výlet

Kam se vydat na výlet?

 

Scheduled

This post is scheduled to be published in the future. It should not be displayed by the theme.

Bramberk

Bramberk je 21 metrů vysoká rozhledna z tvrdé žuly. Již v roce 1889 zde německý horský spolek nechal vybudovat rozhlednu dřevěnou, ke které o tři roky později přistavěli horskou chatu, která tu stojí dodnes. V roce 1912 zde nechali vybudovat rozhlednu kamennou, která společně s horskou chatou slouží turistům dodnes. Z Albrechtic v Jizerských...

Kopanina

Rozhlednu najdete na půlce cesty mezi Jabloncem nad Nisou a Turnovem zhruba ve dvou třetinách masivu Ještědsko-kozákovského hřebene, na pomyslném rozhraní mezi oblastmi Jizerských hor (na sever od rozhledny) a Českého ráje (směrem na jih), s nádherným výhledem do obou stran. Z Albrechtic v Jizerských horách (cca 15km) do Smržovky, směrem na Novou Ves...

Připojte se k nám na FACEBOOKu

Navštivte nás na sociální síti.
FACEBOOK