Byt II

Ložnice pro 5 osob, obývací pokoj s televizí, rádiem, internetem, plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, lednice, mikrovlnka, varná konvice. V koupelně sprcha se sušákem prádla, WC.

Pronájem již od 10.500Kč/týden za 5 dospělých osob. Na každé dítě do 15ti let sleva 200Kč.

Víkendové pobyty za 70% z plné ceny!

Fotogalerie

Byt II

PODROBNOSTI

Dispozice, vybavení, platební a ubytovací podmínky.

Byt II je přízemním Bytem domu A. Byt má samostatný vchod z přední části budovy. Z chodby se vstupuje přímo do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje se vstupuje do ložnice pro 5 osob. Koupelna je samostatn.

Plně vybavená kuchyně – sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednička, dřez, rychlovarná konvice, základní vybavení na vaření a konzumaci jídla. Povlečení a ložní prádlo jsou součástí vybavení bytu.

Při rezervaci se hradí bezhotovostně záloha ve výši 50% ceny ubytování. Zbytek ceny je splatný v hotovosti při Vašem příjezdu. Při zrušení rezervace méně než 7 dní před rezervovaným datem příjezdu, propadá celá záloha jako storno poplatek. V ceně není zahrnuta kauce 2.000Kč na spotřebu el.energie a škody.

Minimální délka pobytu je 7 nocí. Kratší pobyt pouze po osobní domluvě. Byt se při odjezdu vrací řádně uklizený. Nebo je možné objednat závěrečný úklid za 1000 Kč. Příjezdy a ubytování je možné od 14.hod. Odjezdy a vyklizení objektu do 10.hod. Z důvodu alergenů zákaz psů a koček.

Tipy na výlet

Kam se vydat na výlet?

 

Bramberk

Bramberk je 21 metrů vysoká rozhledna z tvrdé žuly. Již v roce 1889 zde německý horský spolek nechal vybudovat rozhlednu dřevěnou, ke které o tři roky později přistavěli horskou chatu, která tu stojí dodnes. V roce 1912 zde nechali vybudovat rozhlednu kamennou, která společně s horskou chatou slouží turistům dodnes. Z Albrechtic v Jizerských...

Kopanina

Rozhlednu najdete na půlce cesty mezi Jabloncem nad Nisou a Turnovem zhruba ve dvou třetinách masivu Ještědsko-kozákovského hřebene, na pomyslném rozhraní mezi oblastmi Jizerských hor (na sever od rozhledny) a Českého ráje (směrem na jih), s nádherným výhledem do obou stran. Z Albrechtic v Jizerských horách (cca 15km) do Smržovky, směrem na Novou Ves...

Černá Studnice

Již v roce 1885 na vrcholovém skalisku upravil liberecký horský spolek jednoduchou plošinu s přístupovým schodištěm. Byla to vůbec první vyhlídka zbudovaná úsilím Něm. horského spolku pro Ještědské a Jizerské hory (DGJI), i když do opravdové rozhledny měla ještě daleko. Jablonecká sekce velmi toužila po reprezentačním turistickém stánku ve svém nejbližším okolí. Proto v...

Připojte se k nám na FACEBOOKu

Navštivte nás na sociální síti.
FACEBOOK